MERKUS to dynamicznie rozwijająca się w Trójmieście sieć dużych sklepów osiedlowych stawiających sobie za cel zaspokajanie potrzeb swoich klientów, którzy w dużym stopniu wyznaczają kierunki rozwoju i szerokość asortymentu.

Właściciele sklepów MERKUS prowadzą działalność handlową od 28 lat. Nie należą do żadnej międzynarodowej korporacji. Stworzona przez nich firma jest firmą rodzinną z polskim kapitałem. Przynależność do Grupy Zakupowej MerCo, skupiającej polskich kupców z rejonu Pomorza, potwierdza lojalność wobec rodzimego handlu detalicznego z najlepszymi tradycjami.

W supermarkecie MERKUS klient zawsze znajdzie swoje ulubione towary najlepszych polskich i zagranicznych marek, produkty regionalne jak i pochodzące z najdalszych zakątków świata. Bogaty, zróżnicowany asortyment to jedna z głównych cech wyróżniających sklepy MERKUS. Specjalne sekcje produktów dla najmłodszych, produktów BIO, VEGE, FIT, bezglutenowych czy slow food, są efektem wsłuchiwania się w potrzeby klientów, którzy oczekują nie tylko szerokiego asortymentu produktów, ale też dobrych cen.  Dlatego niskie ceny i atrakcyjne, liczne promocje, to jeden z filarów sukcesu i popularności sklepów MERKUS.

Współpraca supermarketów z najlepszymi, renomowanymi producentami gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów. Codziennie ciepłe pieczywo dostarczają między innymi piekarnie MERKUS, PELLOWSKI, BOCHEN i GS ŻUKOWO.  Odpowiadając na oczekiwania swoich klientów supermarkety MERKUS oferują różnorodne wędliny i mięsa zarówno znanych ogólnopolskich producentów jak i pochodzące z niewielkich, tradycyjnych wytwórni. Najlepsze spółdzielnie mleczarskie, między innymi MLEKOVITA, MAĆKOWY czy MALUTA gwarantują szeroki asortyment produktów nabiałowych. Świeże warzywa, owoce i zioła z najczystszych polskich regionów trafiają na stoiska supermarketów w najkrótszym, możliwym czasie. Egzotyczne owoce i importowane warzywa przechodzą ścisłą kontrolę jakości i pochodzą od zaufanych dostawców.

Sukcesem prowadzonej przez sklepy MERKUS działalności jest satysfakcja klientów i ich lojalność przy dokonywaniu codziennych wyborów zakupowych.

 

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota 7:00 – 21:30

Niedziela 9:00 – 18:00


Aktualna gazetka

Pełna gazetka po kliknięciu w obrazek:

MERKUS

 

 

 


Inne Sklepy

Bank Pekao SA
Bank Pekao SA

Bank Pekao SA działa od ponad 85 lat.

IGA, Salon Odzieżowy
IGA, Salon Odzieżowy

Salon odzieżowy. Odzież od rozmiaru 38 do 54.

Koseda, Studio Fryzjerskie
Koseda, Studio Fryzjerskie

Studio Fryzjerskie

Agencja Banku Spółdzielczego w Sztumie
Agencja Banku Spółdzielczego w Sztumie

Agencja nr 10 Banku Spółdzielczego w Sztumie