Otwarcie nowego supermarketu MERKUS już w sobotę!

  • 2 lata ago
  • No tags
Otwarcie nowego supermarketu MERKUS już w sobotę!

Już w najbliższą sobotę (14 października 2017r.) o godzinie 7:00 zapraszamy na otwarcie nowego supermarketu MERKUS.

 

MERKUS to dynamicznie rozwijająca się w Trójmieście sieć dużych sklepów osiedlowych stawiających sobie za cel zaspokajanie potrzeb swoich klientów, którzy w dużym stopniu wyznaczają kierunki rozwoju i szerokość asortymentu.

Właściciele sklepów MERKUS prowadzą działalność handlową od 28 lat. Nie należą do żadnej międzynarodowej korporacji. Stworzona przez nich firma jest firmą rodzinną z polskim kapitałem. Przynależność do Grupy Zakupowej MerCo, skupiającej polskich kupców z rejonu Pomorza, potwierdza lojalność wobec rodzimego handlu detalicznego z najlepszymi tradycjami.

W supermarkecie MERKUS klient zawsze znajdzie swoje ulubione towary najlepszych polskich i zagranicznych marek, produkty regionalne jak i pochodzące z najdalszych zakątków świata. Bogaty, zróżnicowany asortyment to jedna z głównych cech wyróżniających sklepy MERKUS. Specjalne sekcje produktów dla najmłodszych, produktów BIO, VEGE, FIT, bezglutenowych czy slow food, są efektem wsłuchiwania się w potrzeby klientów, którzy oczekują nie tylko szerokiego asortymentu produktów, ale też dobrych cen.  Dlatego niskie ceny i atrakcyjne, liczne promocje, to jeden z filarów sukcesu i popularności sklepów MERKUS.

Współpraca supermarketów z najlepszymi, renomowanymi producentami gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów. Codziennie ciepłe pieczywo dostarczają między innymi piekarnie MERKUS, PELLOWSKI, BOCHEN i GS ŻUKOWO.  Odpowiadając na oczekiwania swoich klientów supermarkety MERKUS oferują różnorodne wędliny i mięsa zarówno znanych ogólnopolskich producentów jak i pochodzące z niewielkich, tradycyjnych wytwórni. Najlepsze spółdzielnie mleczarskie, między innymi MLEKOVITA, MAĆKOWY czy MALUTA gwarantują szeroki asortyment produktów nabiałowych. Świeże warzywa, owoce i zioła z najczystszych polskich regionów trafiają na stoiska supermarketów w najkrótszym, możliwym czasie. Egzotyczne owoce i importowane warzywa przechodzą ścisłą kontrolę jakości i pochodzą od zaufanych dostawców.

Sukcesem prowadzonej przez sklepy MERKUS działalności jest satysfakcja klientów i ich lojalność przy dokonywaniu codziennych wyborów zakupowych.

 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Trójmiasta do odwiedzania naszych sklepów a my zrobimy wszystko abyście Państwo z nami zostali.

Właściciele i załoga supermarketów MERKUS 

 

MERKUS Witawa

godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota 7:00 – 21:30

Niedziela             9:00 – 18:00

Kontakt:

e-mail: Witawa@sam34.pl

tel. : 58/716-25-85

mobile: 536-416-001

Najnowsza gazetka promocyjna na start:

(całość widoczna po kliknięciu)

Zdjęcia:

 

 

Zapraszamy!